Acest anunt este expirat.

Sofer tir comunitate

Romania
Publicat de 1 luna
ID #2977
QR CODE
1 poza
2200 €
Romania,

Descriere

Candidatul ideal
- Experienta de minim 6 luni ;
- Permis conducere cat. C+E ;
- Atestat profesional pentru transport marfa;
- Card digital pentru tahograf ;
- Fara cazier judiciar sau antecedente rutiere;

Descrierea jobului
-Transportul mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite ;
-Minimalizarea cheltuielilor de transport;
-Asigurarea integritatii autovehiculului pe care il are in dotare;
-Pastrarea evidentei valabilitatii tuturor documentelor si verificarilor vehiculului;
-Pastrarea legaturii cu operatorul de transport care-l coordoneaza direct, transmitand informatii despre desfasurarea cursei;

Oferim:
-Salar atractiv
-Transport acasa

Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere;
CamioaneMAN , VOLVO , Mercedes BENZ Actros - EURO 6,EURO 5

Descrierea companiei
Companie situata in Baia Mare cu o experienta in transport de peste 15 ani de zile cu o echipa tanara si bine pregatitia in domeniul transportului international .

Persoanale interesate va rog sa sunati la numerele de telefon +40 752 616 895 sau +40 762 682 629

Informatii suplimentare

Contacteaza vanzatorul

    Imaginea vanzatorului
    calin pasca
    Utilizator neinregistrat
    Aceast anunt a expirat, nu puteti contacta vanzatorul.

    Distribuiti acest anunt pe retelele sociale si ii va creste ponderea vizibilitatii sale pe Google

    Retineti!

    Acest site nu are niciodata nicio legatura cu tranzactiile.
    Daca cineva pretinde ca vinde de la noi, este vorba de o frauda si trebuie raportata.

    Nu platiti niciodata in avans si nu dati cuiva pe care nu l-ati intalnit contul dv. bancar.
    Cerceteaza valoarea de piata si vezi produsul înainte de a-l cumpara.

    Daca este posibil, intalniti-va personal si efectuati tranzactia.
    Evitati daca nu verificati in avans, prin telefon sau prin alte mijloace, anunturile.

    Fiti constienti de anunturile cu limbaj spart si de reclame care par prea bune pentru a fi adevarate.
    Intreaga responsabilitate revine acelor care posteaza anunturile.

    2200 €

    Salveaza acest anunt in SmartPhone sau pe Tableta!

    Disponibil pe smartphone si tableta

    Informatiile vanzatorului

    calin pasca

    Locatia anuntului

    Romania